top of page

תקנון אתר אלון באומן – לימוד קורסים אונליין

 

התקנון נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 

הקדמה

אתר אלון באומן – לימוד קורסים אונליין (להלן "האתר") הוא אתר המשמש כאתר לימודים אונליין והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, סרטוני למידה ותמונות והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של את אלון באומן – לימוד קורסים אונליין ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש אתר אלון באומן – לימוד קורסים אונליין.

בנוסף, אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של אלון באומן – לימוד קורסים אונליין ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה (ראה קניין רוחני) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

יתכן ויופיעו טעויות בתכנים המוצגים באתר לרבות בסרטונים, קבצים המוצעים להורדה וקטעי טקסט המופיעים באתר.

 

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה- IP של המחשב שלו, כתובת ה- MAC של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים החברים באתר לא תהיה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי הנהלת האתר אלון באומן – לימוד קורסים אונליין.

 

תנאי שימוש

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי Cookies (במיוחד עבור משתמשים רשומים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת גולשים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל עת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

האתר משתמש במידע אישי הנוגע למשתמש לרבות מספר טלפון וכתובת דואר אלקטרוני לצורך ניהול חשבון המשתמש לצורך יצירת קשר עמך במקרה הצורך.

השימוש בתכני האתר הם לצורכי למידה אישיים בלבד.
 

תנאי שימוש בקורסים אונליין ובמרתונים

כל קורס או מרתון שנרכש באתר זמין לצפייה למשך 120 ימים מרגע הרכישה. משך זמן הצפייה יתארך לאחר בקשת המשתמש ושליחת אישור כי הציון בקורס נכשל או לא קיים.

הנהלת האתר לא תספק מענה או תמיכה בקשר לתוכן החומרים המופיעים בסרטונים.

הנהלת האתר לא אחראית לתוצאות הלימוד לאחר שימוש בחומרים באתר לרבות ציונים במבחנים ועבודות.

העברת שם משתמש וסיסמא לצד שלישי מהווה הפרה של תקנון זה, ומהווה עילה לתביעה כנגד המשתמש.

הכניסה לחשבון המשתמש באמצעות שם משתמש וסיסמא מוגבלת לשלושה מכשירי קצה בלבד. כל ניסיון להיכנס לחשבון באמצעות מכשיר קצה אחר יגרור חסימת גישה לאתר ללא קבלת החזר כספי או פיצוי כלשהו.

 

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלתה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב

bottom of page